Poszukiwany dobry lakiernik - Śląsk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • toro102
    Drive
    • 2011
    • 72

    Poszukiwany dobry lakiernik - Śląsk

    Kiedyś zalałem 6100 Synergie+ i przeszedłem na 8100 X-cess 5W-40. Po przejściu łyknął trochę oliwy i się uspokoiło. Aktualnie zalany Liqui Moly Top Tec 4100 (150 zł), przed zalaniem płukanka LM Pro-Line Engine Flusch (30 zł). Silnik zdecydowanie ciszej pracuje, polecam. Mam przebieg 350 000 km i wciąż syntetyk pomimo rad olejarzy teoretyków, że się silnik rozszczelni i puści soki we wszystkie strony świata :lol: .
    awaria_maniac, Na oleju nie oszczędzaj, lej TT 4100 i płukanka, banan gwarantowany, szczególnie w zimę jest różnica in +. Turbina Ci się odwdzięczy żywotnością o ile nie uprawiasz PSJ (dot. dogrzanego silnika, oleju) :szeroki_usmiech .
    6100 - ok. 100 zł
    8100 - ok. 120 zł
    TT 4100 - ok. 150 zł :arrow: :yay:
    Grunge is not death
  • Mickul
    RS
    • 2010
    • 2847

    #2
    Poszukiwany dobry lakiernik - Śląsk

    Cześć! Poszukuję dobrego lakiernika z okolic Śląska, któremu mogę dać bez obaw listwy do lakierowania. Nie chcę efektów ubocznych typu odpadająca farba po kilkunastu miesiącach. Jeżeli ktoś się orientuje w cenie to będę wdzięczny za informację (cztery listwy + klamki).

    P.S Trochę się boję pomalować sprejem, zobaczymy jak będzie z kosztami w lakierni.

    Komentarz

    • baca10
      RS
      • 2009
      • 6225

      #3
      Mickul, JAk chcesz to moge ci dac namiary na mojego lakiernika w Gliwicach

      Komentarz

      • Mickul
        RS
        • 2010
        • 2847

        #4
        Zamieszczone przez baca10
        Mickul, JAk chcesz to moge ci dac namiary na mojego lakiernika w Gliwicach
        A daj, daj. Tylko ciekawe ile mnie ściągnie, bo aktualnie jestem bez niczego.

        Komentarz

        • baca10
          RS
          • 2009
          • 6225

          #5
          Zamieszczone przez Mickul
          Zamieszczone przez baca10
          Mickul, JAk chcesz to moge ci dac namiary na mojego lakiernika w Gliwicach
          A daj, daj. Tylko ciekawe ile mnie ściągnie, bo aktualnie jestem bez niczego.
          jak znajde wizytowke to ci zaraz namiary wysle, mnie jak malowalam Honde za dwa elementy wziol 450zl w zeszlym roku do tego blacharka bo pare wgiec bylo :szeroki_usmiech

          Komentarz

          • ins
            Drive
            • 2008
            • 41

            #6
            baca10, ja również poproszę o adres lakiernika z Gliwic jak mozna :-) też chcę dac boczne listwy oraz tylny zderzak jak go zrobie na gładko z góry thnx

            Komentarz

            • baca10
              RS
              • 2009
              • 6225

              #7
              warsztat blacharsko-samochodowy
              Bernard Nicz
              kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze
              tel.32 232-19-59
              Gliwice ul. nowy świat 23

              Komentarz

              • tomekc
                Ambiente
                • 2009
                • 128

                #8
                Ja również mogę polecić Nicza. Wyłaziła mi rdza na drzwiach- wstawił pokrycie 1/2 drzwi i pomalował dokładnie pod kolor, że różnicy nie widać - i moim zdaniem zrobił to za dosyć uczciwą(choć wcale nie niską, no ale jakość kosztuje) cenę.

                Komentarz

                • krzysiek13
                  L&K
                  • 2010
                  • 1155

                  #9
                  baca10, i ja skorzystam myślę że listwy pod kolor będą dobrze komponować się z ciemnymi szybami i oklejonymi słupkami
                  Octavia

                  Komentarz

                  • baca10
                    RS
                    • 2009
                    • 6225

                    #10
                    Zamieszczone przez k085
                    baca10, i ja skorzystam myślę że listwy pod kolor będą dobrze komponować się z ciemnymi szybami i oklejonymi słupkami
                    to po wszystkim zdjecia prosze

                    Komentarz

                    • bishop
                      L&K
                      • 2012
                      • 1430

                      #11
                      Dobry i drogi lakiernik z Katowic, Sosnowca, DąbrowyG i okolic ?

                      Proszę nie zacierać rąk , nic się nie stało :lol: , przymierzam się do zderzaków z rs, chcę poznac ceny i terminy.

                      Komentarz

                      Pracuję...